Το ΤΕΕ/ΤΔΚ αντιλαμβανόμενο την ανάγκη για ενημέρωση των συναδέλφων μηχανικών στη Δυτική Κρήτη για τον Νέο Τρόπο Έκδοσης Οικοδομικών Αδειών, με βάση τον Ν. 4030/2011, διοργανώνει Ενημερωτική Εκδήλωση στα Χανιά την Πέμπτη 17 Μαΐου 2012 και ώρα 18.00 στην αίθουσα του ΤΕΕ/ΤΔΚ (Νεάρχου 23 & Γιαμπουδάκη) και στο Ρέθυμνο το Σάββατο 19 Μαΐου 2012 και ώρα 10.00 πμ στο ΕΒΕ Ρεθύμνου (Ε. Πορτάλιου 23).
– Βόρδος Γιάννης, Αντιπρόεδρος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ/ΤΔΚ, Πρόεδρος Συλλόγου Πολιτικών Μηχ/κών Χανίων
– Παπαδογεωργάκη Ελένη, Αρχιτέκτων Μηχ/κός, Δ/ντρια Πολεοδομίας Δ. Χανίων
– Παπαδεράκη Μαρία, Αρχιτέκτων Μηχ/κός, Αναπληρώτρια Δ/ντρια Πολεοδομίας Δ. Χανίων
Σημείωση: Ενημερωτικό υλικό είναι διαθέσιμο στην ιστοσελίδα του Τμήματος www.teetdk.gr