Τη Δευτέρα 28 Μαΐου 2012 και ώρα 10.00 το πρωί, ο νέος Πρέσβης της Ομοσπονδιακής Δημοκρατίας της Γερμανίας στην Ελλάδα κ. WOLFGANG DOLD θα πραγματοποιήσει εθιμοτυπική επίσκεψη στον Αντιπεριφερειάρχη Χανίων κ. Απόστολο Βουλγαράκη, συνοδευόμενος από την Επίτιμη Πρόξενο της Ο.Δ. της Γερμανίας στα Χανιά κ. Αργυρώ Γαναδάκη.
Στον Αντιπεριφερειάρχη Χανίων ο νέος πρέσβης της Γερμανίας
Date:
Ακολουθήστε το agonaskritis.gr στο Google News, στο facebook και στο twitter και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις